Podmínky soutěže „Vyhraj luxusní káru na víkend“

 

 • Pořadatelem soutěže je společnost JR Auto s.r.o., IČ 03243435, se sídlem Korunní 1208/74, 101 00 Praha – Vinohrady, (dále jen „JRcars.cz“).
 • Soutěž probíhá od 10.9.2019 11:55 hod do 30.10.2019 23:59 hod a vyhlášení výsledků a výherce soutěže proběhne nejpozději do 15.11.2019 na facebookovém profilu společnosti „www.facebook.com/jrcarscz“ (dále jen „fb pořadatele“) a na instagramovém profilu společnosti „www.instagram.com/autopujcovna_jrcarscz“ (dále jen „ig pořadatele“).
 • Zúčastnit soutěže se mohou všichni registrovaní uživatelé na facebooku a instragramu. Čerpat výhru může pouze osoba, která má trvalý pobyt v České republice a zároveň je vlastníkem řidičského oprávnění skupiny B.
 • Pro zúčastnění v soutěži je nutné splnit podmínky soutěže uvedené v soutěžním příspěvku na fb pořadatele nebo ig pořadatele:

 

Podmínky na facebooku pro zúčastnění v soutěži jsou:

 1. Soutěžící musí být fanouškem fb pořadatele
 2. Soutěžící musí dát „like“ k soutěžnímu příspěvku
 3. Souťěžící musí v komentáři k soutěžnímu příspěvku označit kamaráda nebo kamarády, se kterými by výhru využil a napsat, kam by společně vyrazili
 4. Soutěžící musí veřejně soutěžní příspěvek sdílet na svém facebookovém profilu v příspěvku i příběhu

 

Podmínky na instagramu pro zúčastnění v soutěži jsou:

 1. Soutěžící musí být sledujícím ig pořadatele
 2. Soutěžící musí dát „like“ k soutěžnímu příspěvku
 3. Souťěžící musí v komentáři k soutěžnímu příspěvku označit kamaráda nebo kamarády, se kterými by výhru využil, napsat, kam by společně vyrazili
 4. Soutěžící musí soutěžní příspěvek sdílet na svém instagramovém profilu v příspěvku i příběhu s textem „Soutěžím s @autopujcovna_jrcarscz o BMW! #bmwzdarma #jrcarscz”

 

 • Výhercem soutěže se stane soutěžící s nejoriginálnějším komentářem, který zároveň splnil všechny ostatní podmínky pro zařazení do soutěže. Komentáře hodnotí a nejoriginálnější komentář vybírá porota složená z vedení společnosti.
 • Výherci bude bezprostředně po oznámení výsledků soutěže elektronicky zaslán voucher s unikátním kódem pro čerpání výhry. Voucher bude zaslán výherci do soukromé zprávy na faceboku či instagramu (podle toho, na které sociální síti byl výherní komentář publikován).
 • Výhrou v soutěži je zapůjčení vozidla BMW 520d xDrive M-Paket, který je k nalezení v nabídce pořadatele na webových stránkách pořadatele „www.jrcars.cz“ (dále jen na webu pořadatele) na dobu 3 dnů (tří dnů) od pátku 09:00 do neděle 21:00 (dále jen „víkend“).
 • Zapůjčení vozidla se bude řídit běžnými zápůjčními podmínkami pořadatele a cena za pronájem je stanovena na 0,- Kč (nulakorunčeských). Výhru lze čerpat a užívat pouze na území České republiky.
 • Vozidlo nesmí být v požadovaném termínu již zarezervováno jiným zákazníkem či pronajato. V takovém případě by si výherce musel vybrat jiný termín tak, aby bylo vozidlo volné k zapůjčení.
 • Výherce může svou výhru čerpat nejdříve 2.1.2020 a musí svou výhru čerpat nejpozději poslední víkend v dubnu 2020. Pokud výherce svou výhru v tomto termínu nevyčerpá, na výhru ztrácí nárok.
 • Výhru nelze vyměnit za peníze.
 • Výhra je přenosná a je možné ji věnovat třetí osobě.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel či ukončení soutěže bez udání důvodu. Účastníkům soutěže v takovém případě nevzniká nárok na výhru.

 

V Praze dne 10.9.2019