SVATEBNÍ AUTO • AUTO NA SVATBU • PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZIDEL • LUXUSNÍ SVATEBNÍ VOZY • AUTOPŮJČOVNA NA SVATBU

Jaké jsou výhody pronájmu svatebního vozidla od naší společnosti?

  • Všechny naše vozy jsou ve 100% stavu – jak po stránce kosmetické tak i po té bezpečnostní! Po cestě se tedy nebudete muset bát, že nedorazíte k oltáři či na hostinu a ještě Vám naše luxusní vozy poslouží k vytvoření skvělých svatebních fotografií.
  • Zajistíme bohatou svatební výzdobu vozidla.
  • Ke svatebnímu vozu Vám poskytneme profesionálního řidiče na úrovni!
  • V případě využití balíčku se svatebním vozidlem, řidičem a výzdobou se nemusíte o nic starat. Bohatou svatební výzdobu zajišťujeme my. Stejně tak Vám odpadne starost s vracením a dotankováním zapůjčeného vozidla! :-)

 

 

Proč si pronajmout svatební vůz?

Pronájem vozidel na svatbu a další významné události je velice vyhledávanou službou, jelikož luxusní vozy z naší autopůjčovny vytváří během těchto událostí nezapomenutelnou atmosféru.

Službu Autopůjčovna na svatbu poskytujeme jako kompletní balíček – luxusní vozidlo, osobní profesionální řidič a svatební výzdoba vozidla. Naše autopůjčovna k Vám vyšle luxusní vozidlo dle vlastního výběru s bohatou svatební výzdobou a Vy se tak bezstarostně můžete věnovat ostatním přípravám svatby a poté si i užít její průběh.

Jak to celé probíhá?

Řidič dorazí na místo určení a odveze Vás ke kostelu či radnici. Zde na Vás počká a po skončení obřadu Vás odveze na svatební hostinu. Během obou z cest si budete moci vychutnat sklenku připraveného šumivého vína a nablýskaný vůz bude vybízet k nafocení skvělých svatebních fotografií a nahrávek.

V ceně pronájmu je luxusní svatební vozidlo dle výběru, bohatá svatební výzdoba, 1 den s profesionálním a reprezentativním řidičem a palivo. Maximální možný nájezd v rámci ceny pronájmu je 200 km. Jedním dnem pronájmu se rozumí maximálně 6 hodin počínaje přistavením svatebního vozu na místo určení v předem dohodnutém čase. Nájezd 200 km je počítán až od předem dohodnutého místa přistavení. Do tohoto nájezdu se započítává také vzdálenost potřebná k návratu na adresu naší provozovny (Brandlova 4, Praha 4). Každý další kilometr nad rámec je účtován sazbou 4,- Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Svatební vozy v nabídce a ceny za 1 den pronájmu vč. řidiče, svatební výzdoby a paliva:

Mercedes Benz S-Class (svatební vůz pro přepravu nevěsty a ženicha) - 7.000,- Kč
Mercedes Benz V-Class (svatební vůz vhodný na přepravu svatebčanů) - 5.000,- Kč

Pokud by byl zájem o jiný vůz z našeho vozového parku, připravíme individuální nabídku svatebního balíčku. V případě zájmu o pronájem samotných vozidel bez výzdoby a řidiče se cena zapůjčení řídí platným ceníkem.

V případě dohody o poskytnutí alespoň pěti profesionálních svatebních fotografií s vozy od naší společnosti a udělení souhlasu k jejich využití pro reklamní a marketingové účely poskytneme slevu 10% z celkové ceny pronájmu.

No Fields Found.